HomePortalFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Võistluse üldinfo ja reeglid!

Go down 
AuthorMessage
Lilyy
Admin
avatar

Number of posts : 149
Age : 28
Registration date : 2008-04-05

PostSubject: Võistluse üldinfo ja reeglid!   Wed Apr 09, 2008 7:09 pm

Selle võistluse algatajaks on Merlin - Redfish - Tweedy - Greensalat (oleneb sellest mis nimega teie teda teate Razz) ning ta toimub juba viiendat korda. Esimene hooaeg toimus juba mitu aastat tagasi.
See võistlus on põhimõtteliselt sama mis "America's Next Top Model" kuid lihtsalt mõeldud simmidele. Iga voor antakse mingi teema, mille raames peavad võistlejad oma modellist pildi tegema. Pildid lähevad paariks päevaks hääletusele ning selgub lahkuja. Ja nii, kuni võitja on käes. Wink

Osalemine

Siin võistlusel saavad osaleda ainult adult (täiskasvanud) simmid. Mehed ja naised võistlevad koos, seega vahet pole kummaga sa osaled.
Selleks, et siin võistlusel osaleda tuleb registreeruda, seda saab teha siin

Voorud

*Igal neljapäeval antakse vooru teema. Pilte on võistlejatel aega teha 10 päeva. Ehk siis kuni järgmise nädala pühapäevani. Seejärel kestab esmaspäevast kuni kolmapäevani hääletus. Ning neljapäeval antakse jälle uus teema. Ehk siis kokku läheb ühe vooru peale 2 nädalat. Lõpu poole kui osalejaid on vähem siis arvatavasti läheb asi kiiremini.
*Kui vooru tähtaeg on näiteks 4. mai, siis see tähendab seda, et 4. mai kella 00:00'ni võib veel pilte lisada, mitte seda, et 3. mail peavad pildid üleval olema.
*NB! Kui Sul (võistlejal) on midagi tähtsat ees ning sul pole tõesti võimalik pilti õigeks ajaks teha, siis anna sellest teada mulle privaatsõnumi kaudu või e-maili kaudu. Kindlasti kirjutada kirja oma kasutajanimi ja modelli nimi!
Või kui sa tead täpselt, et sa näiteks ülejärgmised paar nädalat ei saa pilti teha, siis samuti anna mulle teada ning ma annan sulle järgmise vooru teema varem kätte!

Piltide tegemine ja postitamine

*Igas voorus tuleb võistlejal teha vastavalt teemale pilt.
*Oma voorude pildid tuleb sul endal kuhugi interneti üles panna, ning seejärel siia voorumisse linkides lisada.
*Piltide maximaalne suurus 600*450 (see tähendab seda, kui sa postitad
pildi siia pildina [img][/img] abil), kui tuleb suurem pilt siis postitad lingina.
*Kui paned järgmise vooru pilte üles siis eelnevad pildid muuda tagasi linkideks ehk eemalda [img][/img] linkide ümbert, sest muidu viimases voorus on sul ühes postituses nii palju pilte, et võibolla mõnel laeb seda terve igaviku.
*Voorude pildid tuleb postitada sinna postitusse, kus sul on modelli ankeet. Iga voor teed postitusse uue pealkirja (1. voor, 2. voor jne) ning postitad vooru pildid sinna alla.
*Siin võistlusel läheb kindlasti vaja pilditöötlusoskust. See muidugi ei tähenda seda, et kui sa üldse töödelda ei oska, siis sa ei saa osaleda. Seda mitte, kuid arvata on, et sa ilma pilte töötlemata kaugele ei jõua. Seega kui on vaja pilte töödelda, siis ei mingit viginat, sest te olite sellest teadlikud kui otsustasite osaleda. Muidugi võib tulla (arvatavasti tulebki) teemasid kus ei tohi pilte töödelda. Kuid neid on siiski mõni üksik.
*Kui võistlejal, ilma mitte mingisuguse põhjuseta, pole tähtajaks pildid üles lisatud, eemaldatakse ta võistlusest.

Hääletamine

*Esmaspäevast kuni kolmapäevani toimub hääletus. Hääletus võib alata ka varem, juhul kui kõik võistlejad lisavad oma pildid enne pühapäeva.
*Hääletused toimuvad üle ühe nädala, mitte iga nädal.
*Hääletada saavad kõik, isegi need kellel siin kasutaja pole.
*Kõikides voorudes, väljaarvatud finaalvoorus, hääletatakse selle poolt, kes peaks lahkuma. Finaalis tuleb hääletada oma lemmiku poolt.Oeh....hetkel sai vist kõik. Smile

Kui teil on küsimusi, siis postitage need siia Wink
Back to top Go down
View user profile http://wsm5.forummotion.com
 
Võistluse üldinfo ja reeglid!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WSM5 :: Info-
Jump to: